Mēs izmantojam ar vates kociņiem no mutes dobuma vaigu iekšpuses gļotādas ņemtus DNS paraugus. Ar vates kociņiem DNS paraugus paņemt ir ātri un vienkārši. DNS paraugus iespējams iegūt arī no asinīm, bet DNS Tests šobrīd šādu iespēju nepiedāvāAsins un siekalu paraugu rezultāti neatšķiras.

Nav nekādu vecuma ierobežojumu. Cilvēka DNS dzīves laikā nemainās un paternitātes testa veikšanai DNS paraugus var noņemt sākot ar cilvēka piedzimšanasbrīdi.

Jā. Ar vates kociņu ņemti paraugi satur tādu pašu DNS struktūru kā asinis un, līdz ar to, paternitātes testa rezultāti abos gadījumos ir vienādi. DNS paraugu noņemšana ar vates kociņiem ir pat vēlamāka, jo, ja testējamajai personai nesen ir bijusi asins pārliešana, tajās var būt arī donora DNS.

Vairāk informācijas par dažādiem testiem un cenām atradīsiet šeit.

DNS Tests pārdotie paternitātes testi ir domāti tikai un vienīgi personīgo interešu apmierināšanai. Mēs nevaram identificēt personas, kuras sūta mums DNS paraugus, tādēļ, pirms pasūtat no mums testu, apzinieties, ka rezultātiem nebūs juridiska spēka un tie domāti personīgai lietošanai.

DNS testu iespējams apmaksāt izmantojot interneta saites vai maksājums ar kredītkarti.

Lai pasūtītu paternitātes testu, nav nepieciešams nekas cits, kā ieiet www.dnstests.lv mājas lapā, izvēlēties piemērotāko testu, apmaksāt to un sekot instrukcijai, kas pievienota Jums nosūtītajam komplektam.

Jā. Mātes DNS ir vēlams, bet nav obligāts.  Mātes piedalīšanās DNS paternitātes testa veikšanā vienkāršo procesu, jo šādā gadījumā iespējams neanalizēt pusi no bērna DNS struktūras un jāveic vien salīdzinājumi ar pusi no bērna DNS struktūras. Mātes piesaistīšana neietekmē DNS testa rezultāta precizitāti. Pateicoties papildus testēšanai, testa rezultāti ir tikpat precīzi, tas ir, apstiprinājuma gadījumā testa precizitāte ir 99,99% un nolieguma gadījumā 100,00%. Uzmanību! Ja testā iesaistītais bērns ir nepilngadīgs (t.i. jaunāks par 18 gadiem), testa veikšanai nepieciešama abu vecāku piekrišana.

Paternitātes testa veikšanai tiesas atļauja nav nepieciešama.

Jā. Privātuma nodrošināšana ir mūsu lielākā prioritāte un visi procesi tiek veikti tā, lai nodrošinātu pilnīgu privātumu starp klientu un laboratoriju. Testa rezultāti tiks nosūtīti uz Jūsu E-pastu, izmantojot pastiprināti drošu interneta vidi.

DNS Tests kas piedāvā veikt paternitātes testu ātri, vienkārši un par pieņemamu cenu. Iespējams pasūtīt arī dažādus testus un materiāli tiks nosūtīti Jums uz māju. Garantējam Jums absolūtu privātumu. DNS Tests ciešs sadarbības partneris laboratorijas jomā ir Igaunijas vietējā kapitāla biotehnoloģiju uzņēmums Asper Biotech AS. Asper uzņēmumam ir 15 gadu ilga starptautiska darba pieredze gēnu analīžu veikšanā un jaunu gēnu testu izstrādāšanā. Asper Biotech AS laboratorijas kvalitāti un augstos standartus apliecina uzņēmumam piešķirtie sertifikāti un apliecības.

DNS testa rezultati Jums tiks nosūtīti apmēram 7 – 10 darba dienu laikā pēc paraugu nosūtīšanas.

DNS testa rezultāts ir vai nu noliegums (pārbaudāmā persona nevar būt attiecīgā bērna tēvs) vai apstiprinājums (pārbaudāmā persona ir attiecīgā bērna bioloģiskais tēvs). Apstiprinošas atbildes gadījumā DNS Tests sadarbības partneris Asper Biotech AS garantē vismaz 99,99 % rezultāta precizitāti un nolieguma gadījumā 100,00 % precizitāti.

DNS paternitātes tests palīdz noteikt, vai vīrietis ir bērna bioloģiskais tēvs. Visiem cilvēkiem ir ģenētiskais kods jeb DNS, ko tie iegūst no saviem bioloģiskajiem vecākiem. Veicot DNS testu, bērna DNS struktūra tiek salīdzināta ar pārbaudāmās personas DNS struktūru, lai pārliecinātos, vai vīrietis un bērns ir bioloģiski saistīti, vai nē. Pēc paraugu nodošanas Asper Biotech AS laboratorijā katrai personai tiek izveidots ģenētiskais profils un uz tā pamata pārbaudīts, vai bērns savu DNS ir mantojis no pārbaudāmās personas.

Šobrīd DNS Tests vēl nepiedāvā paraugu noņemšanu savā klīnikā, bet mēs strādājam pie tā, lai saviem klientiem nākotnē šādu iespēju piedāvātu. Pašreiz piedāvājam iespēju noņemt DNS paraugus, izsūtot DNS paraugu noņemšanai nepieciešamo komplektu klientam uz mājām, kas nodrošina ērtu un vienkāršu procesu. Ar detalizētākiem norādījumiem iespējams iepazīties šeit

Bērna vecumam DNS testā nav nozīmes.

DNS Tests Jums nosūtītais komplekts ir ļoti vienkārši izmantojams, kā arī tam pievienotas visas nepieciešamās instrukcijas, kurās soli pa solim aprakstītas visas nepieciešamās darbības. Ir ļoti būtiski sekot visām norādēm, noņemt paraugus vēlamajām personām un tos arī pareizi marķēt. Kā palīgs Jums varētu noderēt videomateriāls par DNS paraugu noņemšanu.

DNS Tests Jums nosūtītais komplekts ievietots konfidenciālā, nemarķētā aploksnē. Uz aploksnes nav norādīti nekādi logo vai cita informācija, kas norādītu par paternitātes testu. Konfidencialitāte ir ļoti būtiska un sakarā ar to, testa rezultāti tiks nosūtīti uz Jūsu norādīto E-pasta adresi.

Shopping Cart