Cita informācija

Kiberuzbrukuma pret mūsu līguma partnerim rezultātā dažu mūsu pacientu personas dati, tostarp veselības dati, ir kļuvuši zināmi nepiederošai personai. Policija un Datu aizsardzības inspekcija ir informēti par notikušo un veic procedūras.

Esam sākuši sūtīt atsevišķus personiskus paziņojumus incidenta skartajiem pacientiem, kuru kontaktpersonas mums ir. Ja vēlaties saņemt informāciju par to, vai un kādi Jūsu dati ir nopludināti, lūdzu, sūtiet digitāli parakstītu pieprasījumu uz adresi info@dnatest.ee. Atbildes pieteikuma iesniedzējam nosūtīsim šifrētā veidā.* Mēs atbildēsim uz jūsu pieprasījumu pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā viena mēneša laikā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka precīzu datu saņemšana no līguma partnera var aizņemt laiku.

Ciktāl nav zināms, kādi plāni kiberuzbrukuma organizētājam ir ar iegūtajiem personas datiem, lūdzam īpaši pievērst uzmanību jums nosūtīto e-pastu saturam, kur sūtītājs ir veselības aprūpes iestāde vai trešā persona, kas atdarina tā un vēstules saturs attiecas uz jūsu veselības datiem. Neklikšķiniet uz tīmekļa saitēm un neatveriet e-pasta pielikumus, kamēr neesat pilnīgi pārliecināts, ka sūtītājs ir īsts veselības aprūpes sniedzējs, ar kuru jums ir medicīniskas attiecības.

Ja saņemat lūgumus ar šantāžas saturu, tostarp zvanus, pēc iespējas ātrāk sazinieties ar policiju un izpildiet policijas norādījumus.

Ja jums nav digitālās parakstīšanas un šifrēšanas iespējas, sazinieties ar mums info@dnatest.ee un mēs jums sniegsim norādījumus, kā to izdarīt.

Shopping Cart