Definīcijas

Mēs/Mūs/Mūsu līdzekļi 24DNS

Jūs/Jūs/Jūs esat Vietnes Lietotājs.

Laipni lūdzam 24DNA vietnē. Vietni pārvalda 24DNA, tādējādi sniedzot informāciju par uzņēmuma piedāvāto DNS testēšanas pakalpojumu klāstu (“Pakalpojumi”).

Šajā Privātuma politikā ir noteikts, kā mēs rīkojamies ar jūsu personas identificējamiem datiem (“Personas dati”), kā arī citu informāciju, ko apkopojam no vietnes lietotājiem un tiem, kas reģistrējas mūsu Pakalpojumos. 24DNA respektē jūsu privātumu un cenšas aizsargāt jūsu personas datus. Šajā politikā mēs izskaidrosim savu praksi šādu datu vākšanā, izmantošanā, uzturēšanā, aizsardzībā un izpaušanā. Šī Privātuma politika attiecas uz datiem, ko ievācam , izmantojot :

( i ) reģistrēšanās mūsu Pakalpojumos,

(ii) teksta un elektroniskas ziņas starp jums un 24DNA un

(iii) jebkuri citi izmantotie saziņas līdzekļi.

Privātuma atbilstība

Piekļūstot jebkurai vietnes sadaļai, jūs piekrītat ievērot šo tālāk izklāstīto privātuma politiku. Šajā sakarā, lūdzu, atturieties no mūsu Pakalpojumu abonēšanas, ja nepiekrītat šai Privātuma politikai un mūsu prasībai vākt par sevi personas datus.

Minētā Privātuma politika atbilst Vispārīgajai datu aizsardzības regulai, un mēs paturam tiesības atjaunināt šo Privātuma politiku jebkurā laikā , kad to uzskatām par nepieciešamu. Jūsu interesēs ir izlasīt mūsu politiku katru reizi, kad piekļūstat mūsu vietnei, lai būtu informēts par veiktajiem grozījumiem. Ja nepiekrītat nevienai no pārskatītajām Politikas sadaļām, lūdzu, sūtiet savus jautājumus uz info@dnrtestas.lt Datums, kad šī Politika ir pēdējo reizi atjaunināta, ir norādīts Politikas sākumā.

Kāda veida informāciju mēs apkopojam par jums

Mēs apkopojam vairāku veidu informāciju par mūsu vietnes apmeklētājiem un/vai mūsu Pakalpojumu lietotājiem. Šī informācija var tikt ievākta automātiski, kad pārlūkojat mūsu vietnes vai arī tieši no jums, kad izvēlaties reģistrēties mūsu Pakalpojumiem. Patiešām:

(a) Mēs apkoposim un apstrādāsim jūsu personas datus, kad reģistrējaties pakalpojumam vai arī tad, kad iesniegsit atsauksmes, pat izmantojot citus saziņas līdzekļus. Informācija, ko mēs pieprasīsim, ir atkarīga no Pakalpojumu darbības un to izmantošanas (piemēram, maksājot par Pakalpojumu). Ja jūs nenorādīsiet datus, kas būtu nepieciešami konkrētai darbībai, jūs nevarēsit iesaistīties un izmantot šo darbību.

Mēs arī apkopojam jūsu interneta protokola (“IP”) adresi. Mēs izmantojam jūsu IP adresi, lai diagnosticētu problēmas ar mūsu serveriem un/vai programmatūru, administrētu mūsu Pakalpojumus un apkopotu demogrāfisko informāciju.

(b) Mēs varam apkopot noteiktu informāciju, kas pati par sevi neidentificē konkrētu personu. Šāda informācija sniedz mums informāciju par jūsu aprīkojumu, pārlūkošanas darbībām un resursiem, kuriem piekļūstat un kurus izmantojat, izmantojot Pakalpojumus, piemēram, jūsu operētājsistēmu un pārlūkprogrammas veidu. Mēs izmantojam analīzi un līdzīgus pakalpojumus, kā paskaidrots mūsu sīkfailu politikā, lai palīdzētu mums sniegt lietotājiem labākus un personalizētākus pakalpojumus, ļaujot mums novērtēt lietošanas paradumus, pielāgot mūsu pakalpojumus atbilstoši jūsu individuālajām vēlmēm un paātrināt meklēšanu.

(c) Sazinoties ar mums, lai saņemtu klientu atbalstu, mēs varam apkopot papildu informāciju, lai atrisinātu jūsu problēmas.

(d) Mūsu vietne un pakalpojums nav paredzēts bērniem vai personām, kas jaunākas par 16 gadiem. Tāpēc nevienai personai, kas jaunāka par šo vecumu, nav atļauts izmantot mūsu vietni vai kādu no mūsu pakalpojumiem.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju

Mēs izmantojam jūsu sniegtos personas datus tādā veidā, kas atbilst šai Privātuma politikai un iemesliem, kuru dēļ tie galvenokārt tika vākti . Gadījumā, ja dati netiks izmantoti paredzētajam mērķim , par to tiksiet informēts iepriekš. Mēs apstrādāsim visus personas datus, ko jūs mums mutiski vai rakstiski sniedzāt visiem vai kādam no šiem mērķiem: Lai sniegtu jums Pakalpojumu, kuram būtu pierakstījies, un izpildītu mūsu saistības saskaņā ar Līguma noteikumiem. līgums, kas tiktu noslēgts starp jums un mums.

  • Lai sazinātos ar jums par Pakalpojumu, kuru būtu pasūtījis. Piemēram, ja sazināsieties ar mums pa e-pastu, mēs izmantosim datus, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem vai novērstu jebkādas problēmas.
  • 24DNA un tā meitasuzņēmumi var arī izmantot jūsu Personas datus un citu personisku neidentificējamu informāciju, kas savākta, lai palīdzētu mums labāk izprast savus lietotājus un uzlabot Pakalpojumus.
  • Citos veidos, kas aprakstīti minētajā politikā vai kuriem esat piekritis vai citādi pieprasījis.
  • Lai uzsāktu, īstenotu vai aizstāvētu jebkuru juridisku darbību.
  • Mūsu likumīgo interešu aizsardzībai un pareizai mūsu uzņēmējdarbības veikšanai.
  • Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo mediju funkcijas un analizētu mūsu trafiku. Mēs arī kopīgojam informāciju par to, kā jūs lietojat mūsu vietni ar mūsu sociālo mediju, reklāmas un analītikas partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju , ko esat viņiem sniedzis vai kuri ir savākti, izmantojot viņu pakalpojumus.
  • Kā tas ir atļauts vai prasīts saskaņā ar jebkuru likumu .

Papildus iepriekšminētajam, lūdzu, ņemiet vērā, ka savāktie dati netiek izmantoti nekādiem e-pastiem, e-pasta kadriem, biļeteniem vai masu pasta mārketinga mērķiem. Tomēr, ja mēs nolemtu izmantot datus minētajam mērķim, tas notiktu tikai pēc nepieciešamās piekrišanas saņemšanas no jums.

Informācijas izpaušana un nodošana

Datus var izpaust vai kopīgot ar mūsu darbiniekiem, lai nodrošinātu jums Pakalpojumu, kas reģistrēts . Datus nedrīkst izpaust nepilnvarotām personām .

un nosūtot mums tiešsaistes veidlapu, kurā ir iekļauta citas personas informācija, jūs apstiprināt, ka sniedzat nepārprotamu piekrišanu savā un visu citu veidlapā norādīto personu vārdā. Jums būtu jāvērš citu personu uzmanība uz minēto Privātuma politiku un jāsaņem viņu attiecīga piekrišana.

Izmantojot mūsu Pakalpojumus, kā arī tiešu vai netiešu personas datu vākšanu, ar šo jūs piekrītat, ka 24DNS var tikt pieprasīts kopīgot jūsu personas datus ar trešajām personām neatkarīgi no tā, vai tās ir tieši vai netieši saistītas ar 24DNS , lai sniegtu Jums nepieciešamo Pakalpojumu. Dati tiks kopīgoti tikai tālāk norādītajos veidos.

Šī pārsūtīšana var ietvert, bet ne tikai :

(a) Pakalpojumu sniedzēji: mēs sniedzam un atbalstām dažus savus Pakalpojumus, noslēdzot līgumus ar pakalpojumu sniedzējiem un citām trešajām pusēm. Mēs un mūsu pakalpojumu sniedzēji izmantojam tehnoloģiju, ko sauc par “sīkfailiem”, kas ir programmatūras daļa, kas ļauj mums apkopot datus par to, kā vietne un pakalpojumi tiek izmantoti, un efektīvāk tos pārvaldīt, kā arī tiek vākti dati, lai sniegtu pakalpojumus. Piemēram, mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar mūsu trešo pušu aģentiem (TPA), virtuālajiem birojiem vai testēšanas laboratorijām , lai nodrošinātu jums Pakalpojumu. Dažās valstīs uzņēmumu pārstāv pilnvaroti TPA, kuriem var būt nepieciešami jūsu dati, lai sniegtu jums Pakalpojumu. Laboratorijām, ar kurām mēs sadarbojamies, var būt arī piekļuve jūsu datiem, lai nodrošinātu Pakalpojumu. Pēc tam šie dati tiek saglabāti vai iznīcināti saskaņā ar laboratorijas standarta darbības politiku.

(b) Pārrobežu: uzņēmuma starptautisko darbību dēļ mēs varam pārsūtīt klientu datus pāri robežām uz citām valstīm mūsu saistītajiem uzņēmumiem, meitasuzņēmumiem, pakalpojumu sniedzējiem un pilnvarotajiem TPA, ja tas ir nepieciešams Pakalpojuma sniegšanai.

(c) Juridiskās prasības: ja to pieprasa likums vai ja mēs uzskatām, ka šī darbība ir nepieciešama, mums var nākties atklāt jūsu personas datus, lai ( i ) izpildītu juridisku pienākumu, (ii) aizsargātu un aizstāvētu tiesības vai īpašumu. panta GTL, (iii) rīkoties steidzamos apstākļos, lai aizsargātu Pakalpojumu lietotāju vai sabiedrības personisko drošību, vai (iv) aizsargātu pret juridisko atbildību.

(d) Darbības nepārtrauktība: ja 24DNA sāks pārdot visus savus aktīvus vai daļu no tiem, mēs paturam tiesības iekļaut jūsu datus, tostarp personas datus, starp aktīviem, kas tiek nodoti ieguvējai vai pārdzīvojušajai sabiedrībai.

Jāuzsver, ka internetā nosūtītos datus var pārsūtīt pāri starptautiskajām robežām pat tad, ja datu sūtītājs un saņēmējs atrodas vienā valstī. Tādējādi jūsu datus var pārsūtīt caur valsti, kurā ir zemāks datu aizsardzības līmenis nekā jūsu dzīvesvietas valstī.

Jūsu personas datu/ datu subjekta tiesību atjaunināšana vai labošana

Jums kā datu subjektam ir noteiktas tiesības. Patiešām, jūsu tiesības ir pārraudzīt mūsu rīcībā esošo jūsu personas datu izmantošanu par jums, tostarp iespēju :

  • Datu labošana vai labošana: varat sazināties ar mums, lai rediģētu savus personas datus, īpaši, ja tie ir neprecīzi. Noteiktos apstākļos mēs varam pieprasīt pierādījumus šī pieprasījuma dublēšanai.
  • Dzēst datus : Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs dzēšam visus vai dažus jūsu personas datus, īpaši, ja tie vairs nav nepieciešami Pakalpojuma sniegšanai vai Pakalpojums ir noslēgts . Tomēr ir daži ierobežojumi, uz kuriem tas var neattiecas, piemēram, ja pārbaude tiek veikta saskaņā ar juridiskajiem/piegādes ķēdes nosacījumiem.
  • Tiesības piekļūt un/vai ņemt jūsu datus : jums ir tiesības pieprasīt failā esošo personas datu kopiju mašīnlasāmā formātā.

Mēs apstrādāsim jebkuru jūsu pieprasījumu grozīt, dzēst vai mainīt jūsu informāciju 30 dienu laikā pēc jūsu pieprasījuma.

Visi iesniegtie pieprasījumi tiks izskatīti, ņemot vērā Pakalpojuma būtību un mūsu uzņemtās saistības, mūsu pienākumus glabāt datus un visus piemērojamos likumus.

Jūs varat pieprasīt izmaiņas, dzēšanu vai informāciju par saviem personas datiem, nosūtot datu pieprasījumu pa e-pastu uz info@dnrtestas.lt vai rakstot mums uz jebkuru no mūsu vietējiem birojiem vai filiālēm visā pasaulē.

Apstrādes likumīgie pamati

Lai datus varētu apstrādāt, ir jāievēro noteikti datu aizsardzības principi . Viens no minētajiem principiem patiešām ir pašas apstrādes likumība. Datu apstrādei ir dažādi likumīgi pamati. Patiešām, viens no iemesliem ir piekrišana. Datus var apstrādāt , lai veiktu kontaktu, kurā datu subjekts ir puse. Mēs apstrādāsim datus tikai tad, ja šādas apstrādes pamatā ir likumīgs pamats.

Ja apstrādes pamatā ir piekrišana, dalībniekiem tiks lūgta nepārprotama piekrišana . Ja pamats ir līgums, tad jums tiks lūgts piekrist līguma nosacījumiem un sniegt visus nepieciešamos personas datus, lai mēs varētu sniegt Pakalpojumu un izpildīt mūsu līgumsaistības.

Ja jūsu personas datu apstrādes pamatā ir leģitīmas intereses neatkarīgi no tā, vai tās ir mūsu vai trešo pušu intereses, tas tiks veikts tikai tad , ja datu subjekta intereses vai pamattiesības un pamatbrīvības nav svarīgākas par šādām interesēm . Leģitīmo interešu piemēri ietver vietējo tiesību aktu ievērošanu un iespējamo apdraudējumu mums vai jums (piemēram, banku krāpšanu, maksājumu atdošanu utt.)

Ja datu apstrāde ir balstīta uz piekrišanu, jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā pēc tās došanas. Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu info@dnrtestas.lt , lai uzzinātu vairāk par savām tiesībām atsaukt piekrišanu vai iebilst.

Informācija iegūta kā datu apstrādātāji

Atsevišķos gadījumos mēs apstrādāsim datus, kurus sniedz TPA, līdz ar to mēs šajos gadījumos uzskatām par datu apstrādātājiem. Mēs izmantosim datus, kā nepieciešams, lai izpildītu mūsu juridiskās saistības pret šiem datu pārziņiem, kuriem , savukārt, būs sava privātuma politika, kas attiecas uz jūsu datu izmantošanu. Mēs iesakām tieši sazināties ar datu pārzini, ja jums ir jautājumi par to, kā viņš apstrādā jebkādus personas datus.

Datu drošība

Mēs esam veikuši visus nepieciešamos piesardzības pasākumus, lai nodrošinātu jūsu datu aizsardzību pēc iespējas labāk. Patiešām, mēs esam ieviesuši drošības politikas, noteikumus, kā arī tehniskos pasākumus, lai aizsargātu jūsu personas datus. Tomēr internets nav drošs informācijas nesējs, un tādējādi caur internetu nosūtītie dati var tikt pakļauti trešo pušu neatļautām darbībām, par kurām mēs neuzņemamies atbildību. Tādējādi mēs neuzņemamies nekādu atbildību vai saistības par jūsu datu drošību, kamēr tie tiek sūtīti caur internetu.

Ja uzskatīsim, ka kāds no mūsu pārziņā esošajiem jūsu personas datiem ir apdraudēts , mēs jūs informēsim, izmantojot jūsu norādīto kontaktinformāciju un galvenokārt izmantojot jūsu e-pasta adresi, ja tā ir sniegta.

Tiešais mārketings

Pašlaik mēs neizpaužam personas datus trešajām personām masveida e-pasta vai pasta mārketinga nolūkos. Ja mēs nolemjam dalīties ar šo informāciju, tas notiks tikai pēc tam, kad būsim iepriekš saņēmuši jūsu atļauju.

Pašlaik mēs reklamējamies tiešsaistē un izmantojam sīkfailus, īpaši pirmās puses sīkfailus Google Analytics un citiem pirmās puses identifikatoriem, kā arī trešo pušu sīkfailus, piemēram, Google Advertising sīkfailus, lai informētu, optimizētu un rādītu reklāmas, pamatojoties uz iepriekšējiem mūsu vietnes apmeklējumiem. Konkrētāk , mēs izmantojam Google Analytics, lai ieviestu īpašu funkciju, ko sauc par atkārtoto mārketingu . Atkārtots mārketings ir Google AdWords funkcija, kas izmanto apmeklētāja iepriekšējo mūsu vietnes apmeklējumu, lai īpaši atlasītu viņu intereses un optimizētu reklāmas satura piegādi.

Lai iegūtu plašāku informāciju par atkārtotā mārketinga sarakstiem pakalpojumā Google Analytics , lūdzu, apmeklējiet šo vietni https://support.google.com/analytics/answer/2611268 .

Ja vēlaties atteikties no Google Analytics attēla reklamēšanai , varat to izdarīt, izmantojot reklāmu preferenču pārvaldnieku .

Ir arī Google Analytics atteikšanās papildinājums, ko varat lejupielādēt vietnē https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/ . Google Analytics atteikšanās pārlūkprogrammas papildinājums nodrošina apmeklētājiem iespēju neļaut Google Analytics apkopot un izmantot viņu datus .

Mēs varam sadarboties ar trešo pusi, lai pārvaldītu mūsu reklāmas citās vietnēs. Izmantojot sīkfailus, viņi var ievākt informāciju par jūsu darbībām šajā vietnē, lai atbilstu jūsu sniegtajām reklāmām ar personīgām interesēm, kuras viņi nosaka, izmantojot jūsu pārlūkošanas modeļus. Ja nevēlaties, lai šī informācija tiktu izmantota šim nolūkam, varat atteikties, noklikšķinot šeit – http://preferences-mgr.truste.com/ (vai, ja atrodaties Eiropas Savienībā, noklikšķiniet šeit – http://www. youronlinechoices.eu/ )

Ja nepiekrītat Google Analytics izmantošanai, lūdzu, atsakieties no tā saskaņā ar iepriekš minētajām opcijām.

Maksājumi

Mēs varam nodrošināt maksas produktus un/vai pakalpojumus Pakalpojuma ietvaros. Tādā gadījumā maksājumu apstrādei izmantojam trešo pušu pakalpojumus (piemēram, maksājumu apstrādātājus).

Mēs neuzglabāsim un neiekasēsim jūsu maksājumu kartes datus. Šī informācija tiek sniegta tieši mūsu trešo pušu maksājumu apstrādātājiem, kuru personas datu izmantošanu regulē viņu konfidencialitātes politika. Šie maksājumu apstrādātāji atbilst PCI-DSS noteiktajiem standartiem, kurus pārvalda PCI drošības standartu padome, kas ir tādu zīmolu kā Visa, Mastercard , American Express un Discover kopīgs darbs. PCI-DSS prasības palīdz nodrošināt drošu maksājumu informācijas apstrādi.

Maksājumu apstrādātāji, ar kuriem mēs strādājam, ir:

PayPal

Viņu privātuma politiku var skatīt vietnē https://www.paypal.com/webapps/mpp/ua/privacy-full

Kā ar mums sazināties ar jautājumiem?

Ja rodas jautājumi vai sūdzības par šo Privātuma politiku, mēs aicinām jūs rakstīt mums tieši uz info@dnrtestas.lt vai sazināties ar mūsu klientu atbalsta dienestu.

Uzņēmuma reģistrētā adrese: Estonia: Tallinn, Kristiine linnaosa, Liimi tn 1, 10621

Корзина для покупок