DNS Tests

Paternitātes tests

Paternitātes tests ļauj noskaidrot, vai vīrietis ir bērna bioloģiskais tēvs.  Visi cilvēki manto savu ģenētisko kodu jeb DNS no saviem bioloģiskajiem vecākiem.  DNS testa gaitā tiek salīdzināta bērna DNS struktūra ar domājamā tēva DNS struktūru, lai gūtu apstiprinājumu tam, vai bērns un domājamais tēvs ir savā starpā bioloģiski saistīti.

DNS testa rezultāts var būt izslēdzošs (domājamais tēvs nav bērna bioloģiskais tēvs) vai apstiprinošs (domājamais tēvs ir bērna bioloģiskais tēvs).  Laboratorija garantē paternitātes testa pozitīvu atbildi ar vismaz 99,9…% precizitāti un negatīvu atbildi ar 100,00% precizitāti.  Saņemot testu, tiek ņemts vismaz divu pušu (tēva un bērna) vai triju pušu (tēva, bērna un mātes) DNS materiāls.  Mātes DNS materiāla pievienošana ir ieteicama, taču ne obligāta. Testa rezultāti tiek nosūtīti uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.

Citas radnieciskās saites

Papildus DNS paternitātes testiem, DNS Tests piedāvā iespēju veikt arī citu radniecisko saišu pārbaudi. Šobrīd, papildus paternitātes testiem, piedāvājam vecvecāku un māsu un brāļu testu.

Maternitātes tests dod iespēju noskaidrot, vai sieviete ir bērna bioloģiskā māte. Maternitātes testa veikšanai tiek ņemts vismaz divu cilvēku (mātes un bērna) DNS materiāls.

Māsu un brāļu tests uzrāda, cik liela ir ticamība, ka testējamās personas ir savā starpā bioloģiski saistītas. Māsu un brāļu tests piedāvā vienkāršu iespēju pārliecināties par radniecības saikņu esamību gadījumā, ja domājamā tēva DNS materiālu nav iespējams iegūt.

Vecvecāku tests dod iespēju noskaidrot, vai pastāv bioloģiska saikne starp mazbērniem un vecvecākiem. Vecvecāku testu var izmantot gadījumā, ja, piemēram, nav iespējams iegūt bērna bioloģisko vecāku DNS materiālu.

Laboratorija

Asper Biotech AS ir Igaunijas biotehnoloģiju uzņēmums, kas izveidots 1999. gadā un nodarbojas ar gēnu testu izstrādi un gēnu analīzi. Šobrīd „Asper Biotech” ir viens no Igaunijas lielākajiem biotehnoloģijas nozares eksportētājiem. „Asper Biotech” pakalpojumu kvalitāti apliecina ISO 9001:2015 un CLIA (99D2046227) sertifikāts, kā arī ISO 15189:2012 akreditācija. Uzņēmuma klientu vidū ir pasaulē pazīstamas pētniecības iestādes un augstskolas, medicīnas centi un klīnikas 40 dažādās valstīs, kā arī daudzi starptautiski biotehnoloģiju uzņēmumi.

Paysera

Paysera ir drošs, lēts un vienkāršs veids, kā veikt maksājumus vai nosūtīt un saņemt naudu tiešsaistē.

Tiesības atgriezt preci

Pasūtītājam ir tiesības 14 dienu laikā pēc pasūtītās preces saņemšanas atkāpties no līguma un apmainīt vai atgriezt preci, nenorādot tā iemeslu. Atkāpjoties no līguma, pasūtītājam ir pienākums nekavējoties, taču ne vēlāk kā 14 dienu laikā atgriezt preci. Paziņojumu par atkāpšanos no līguma lūdzam sūtīt uz adresi info@dnstests.lv.

 

DNS testa veikšanai nepieciešamajā komplektā ietilpst:

  • Vates kociņi materiāla noņemšanai.
  • Katrai testējamajai personai paredzēta aploksne, kur jāievieto vates kociņš ar DNS materiālu
  • Instrukcijas un piekrišanas apliecinājuma dokuments
  • Aploksne DNS materiāla nosūtīšanai uz laboratoriju (iepriekš apmaksāta/pre-paid)


Sazinieties ar mums!

Sazinieties ar mums, ja Jums ir jebkādi jautājumu saistībā ar DNS testiem, un mēs pie pirmās iespējas atbildēsim uz Jūsu jautājumiem. Ja esat jau pasūtījis(-usi) testu, tad, lūdzu, norādiet arī pasūtījuma numuru. Iepazīstieties arī ar biežāk uzdotajiem jautājumiem.

DNA Test OÜ
Pärnu mnt. 36, Igaunija

info@dnstests.lv


Vārds*

E-pasts*

Pasūtījuma numurs

Jūsu jautājums*